VRTULNÍK

 

 

 

 

 

 

 

Popis

Čtyřmístný (pilot + 3 cestující) vrtulník Robinson řady R-44 zajišťuje vysokou spolehlivost, umožňuje pohodlné a rychlé cestování do vašich destinací mimo vhodná letiště. Vrtulníky tohoto amerického výrobce jsou známé pro své citlivé responzivní ovládání a výkonnost ve vyšších nadmořských výškách. Vrtulníky Raven II jsou vhodné pro soukromá i komerční využití. Jedná se o nejrozšířenější pístový vrtulník na světovém trhu. 

Vlastníme a provozujeme obě verze vrtulníku R-44 a to Raven I a Raven II, který je poháněn motorem Lycoming IO-540 se vstřikováním paliva.

Pohodlí

Vrtulník Robinson R-44 Raven II nabízí pohodlné cestování až pro 3 cestující s prostory pro zavazadla umístěnými pod sedadly. V kabině je velmi příjemná úroveň okolního hluku a spolu s aktivními sluchátky Bose nabízí pohodlné cestování s možností komunikace za letu (intercom). 

Bezpečnost

Jeden z nejvíce prověřených vrtulníků dlouholetým provozem po celém světě. Vrtulník je v našem vlastnictví a protože provozujeme i vlastní servisní středisko, jsme si jisti, že je v nejlepším možném technickém stavu. 

 

TECHNICKÁ DATA

  • Cestovní rychlost: 190 km/h
  • Provozní výška: až 10 000 stop
  • Dolet: 600 km
  • Kapacita, 1 pilot a 3 cestující